Najlepsze Bubble Tea w Warszawie (2024)

Bubble Tea cieszy się bardzo dużą popularnością ze względu na swój oryginalny charakter. Przedstawiamy ranking miejsc, które Warszawiacy najchętniej odwiedzają w celu skosztowania tego oryginalnego napoju.

Co to jest bubble tea?

Bąbelkowa herbata pochodzi z Tajwanu. Procedura jej tworzenia została opracowana właśnie tam, w latach 80. Liu Han Jie, bo tak najprawdopodobniej nazywa się twórca, chciał zachęcić do picia herbaty również najmłodszych. Dlatego stworzył jej tak oryginalną wersję. Małe kuleczki z tapioki pływające w napoju miały odmienić wizerunek nudnej i znanej herbaty. I tak też się stało, zarówno smak, jak i forma podbiły serca Tajwańczyków, a dzisiaj piją ją na świecie wszyscy. Dotarła również do Polski, a w tym sezonie cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem.

Oto kilka propozycji lokali, gdzie można wypić najlepszą bubble tea w Warszawie:

Najlepsze Bubble Tea w Warszawie (1)

9. Crazy Bubble Warszawa

Knajpka zlokalizowana jest na Górczewskiej 124. Sympatię klientów wzbudza przystępnymi cenami i jakością herbaty. Na rynku wyróżnia się wyjątkowymi dodatkami – Crazy Bubble. Na przykład: kuleczki popping boba, otoczone w algowej posypce, która tworzy skorupkę. Ciekawa forma pozwala na prawdziwą eksplozję smaku.

Inne dodatki to: wegańskie żelki z wody kokosowej, owocowe paski czy galaretka. Wszystkie dodatki są dostosowane wielkością do średnicy słomki i pozwalają na wygodne jedzenie ich wraz z napojem. To gwarantuje połączenie smaku i prawdziwą degustację.

Zamów z Crazy Bubble Tea

Poniżej zdjęcie lokalu w BlueCity.
Najlepsze Bubble Tea w Warszawie (2)

8. Tian Fun Bubble Tea

Lokal mieści się przy Chmielnej 26. Menu Tian Fun jest bardzo przemyślane. Możliwa jest także kompozycja własnego napoju i wyboru temperatury. Takie rozwiązania tworzą gwarancję, że produkt będzie dostosowany do preferencji Klienta. To miły gest, który skutecznie zachęca gości. Oczywiście dla tych, którzy nie wolą polegać na sobie, dostępne są również autorskie propozycje.

Najlepsze Bubble Tea w Warszawie (3)Klienci bardzo chwalą oryginalny sposób podania, na kubki naklejane są naklejki inspirowane koreańskimi zespołami tworzącymi muzykę k-pop. Nazwy napojów i smaków również mają związek z konkretnymi utworami, na przykład popularnym aktualnie BLACKPINK. To naprawdę ogromna atrakcja dla fanów tego gatunku. Innym niecodziennym rozwiązaniem jest tworzenie napojów inspirowanych obiektami kosmicznymi takimi jak droga mleczna, czy niektóre planety.

Zamów Bubble Tea z Tian Fun

7. Wulkan 火山 Bubble Tea

To lokal, który ma dwie siedziby na Krakowskich Przedmieściach, pierwszy mieści się pod numerem 59, a drugi przy Uniwersytecie Warszawskim. Poza bubble tea warto zatrzymać się tutaj na ciekawe czarne lody w równie czarnym waflu. Aktualnie trwa również konkurs, którego szczegółowe zasady są dostępne na facebooku. Należy wrzucić na swoje instagramowe story zdjecie herbaty i oznaczyć restauracje. Do wygrania oczywiście darmowa porcja herbaty z kulkami tapioki.

6. Doubble bubble

Lokal jest zlokalizowany na Powstańców Śląskich 104/213. To miejsce dla tych, którzy liczą nie tylko na pyszny napój, ale również przekąskę. W menu dostępne są również bubble waffle, czyli gofry utrzymane w bąbelkowym klimacie. Właściciele restauracji nieustannie starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i poszerzają ofertę o ciekawe pozycje – na przykład dymiące kule – oparte na technikach kuchni molekularnej.

Dodatkowym atutem jest niewygórowana cena. Warto śledzić ten lokal na facebooku, posty często bowiem informują o prowadzonych promocjach lub konkursach, w których do wygrania jest właśnie porcja pysznej herbaty gratis.

Najlepsze Bubble Tea w Warszawie (4)

5. Pandaria bubble tea

Pandaria jest zlokalizowana przy ulicy Marszałkowskiej 27/35. Tutaj bubble tea jest podawana w uroczych minimalistycznych kubkach z wizerunkiem pandy. Klienci chwalą lokal za umiarkowane ceny i pyszny smak herbaty. Można ją zamówić również na wynos z dowozem do mieszkania. To świetna opcja dla tych, którzy nie lubią ruszać się z domu.

Zamów Bubble Tea z Pandarii

4. Herbaciarnia Wilaboba&Friends

To mały lokal zlokalizowany na Wilanowie, przy ulicy Prymasa Augusta Hlonda 10/5. Oprócz herbaty można zamówić tutaj również lody, kawę lub ciasto. Ciekawym wariantem jest możliwość komponowania własnych smaków. Warto śledzić posty na facebook’u kawiarni, bo administratorzy często informują o limitowanych smakach herbaty lub promocjach. Średnia cena jednej porcji to koszt około 16 /19 złotych.

3. Bubble Joy Warszawa

Zaraz po sąsiedzku mamy konkurencje powyższej herbaciarni, czyli BubbleJoy. Oba lokale znajdują się w niewielkiej odległości od siebie i przy tej samej ulicy. Restauracja reprezentuje sieciówkę dostępną również w innych polskich miastach, na przykład Trójmieście. Cena jednego to około 20 zł. Obok mlecznych klasyków dostępne są również owocowe smaki jak mango, truska*wka, arbuz-limonka, czy gruszka.

Opinie klientów zapewniają, że na zamówienie w tym miejscu nie czeka się długo, a herbata jest przepyszna! Dodatkowo istnieje opcja zamówienia na napoju na wynos, z dowozem za pośrednictwem Pyszne.pl.

Zamów Bubble Tea z Bubble Joy

2. Pij herbatę – Bubble tea to go

Lokal jest zlokalizowany przy ulicy Chmielnej 10. Oprócz oferowanej herbaty na miejscu herbaciarnia ma w swojej ofercie sprzedaż zestawów do samodzielnego stworzenia bubble tea we własnym domu! Ta herbaciarnia tworzy przeróżne smaki, niektóre są w menu na stałe inne tylko sezonowo. Różnorodne dodatki, jak jadalny brokat czy złoto zdobiące sprawiają, że napój jest nie tylko wyjątkowym doświadczeniem smakowym, ale również wizualnym.

1. The Tea is Life

Najlepsze Bubble Tea w Warszawie (5)Wielu klientów deklaruje, że to bez dwóch zdań najlepsze miejsce na bubble tea w Warszawie. Lokal znajduje się przy Bazarze Lotników, dokładniej przy alei Lotników 1/pawilon 201. Szeroki wybór produktów gwarantuje, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Ciekawe kompozycje smakowe i niecodzienne dodatki sprawiają, że walory smakowe są zaskakujące i nieoczywiste.

Warto jej spróbować nawet z samej ciekawości. Średnia cena jednego kubka wynosi około 18 złotych. Co ważne w tak dużym mieście, nie musimy martwić się o parking. Dla klientów jest on dostępny zupełnie za darmo.

Jeśli zaś chcesz sam zrobić swój napój to zapraszamy do sprawdzenia przepisu na Bubble Tea.

Najlepsze Bubble Tea w Warszawie (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Madonna Wisozk

Last Updated:

Views: 5520

Rating: 4.8 / 5 (68 voted)

Reviews: 91% of readers found this page helpful

Author information

Name: Madonna Wisozk

Birthday: 2001-02-23

Address: 656 Gerhold Summit, Sidneyberg, FL 78179-2512

Phone: +6742282696652

Job: Customer Banking Liaison

Hobby: Flower arranging, Yo-yoing, Tai chi, Rowing, Macrame, Urban exploration, Knife making

Introduction: My name is Madonna Wisozk, I am a attractive, healthy, thoughtful, faithful, open, vivacious, zany person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.